Apie mus

Vilnis ir Baltijos gintarai

Apie
Vilnis ir Baltijos gintarai


gintaro terapijos kambarys

Įmonė, UAB “ VILNIS IR BALTIJOS GINTARAI”, įkurta ir užregistruota 1990m. Palangoje (Lt).Šiuo metu įmonėje dirba 9 darbuotojai.

Pagrindinė šios įmonės veikla yra įvairių gintaro dirbinių gamyba ir prekyba. Asortimentą sudaro : papuošalai , suvenyrai , verslo dovanos iš gintaro . Įmonė vygdo mažmeninę ir didmeninę prekybą. Pagrindinė mažmeninė prekyba vyksta parduotuvėje , kuri randasi Palangoje ,Senojo turgaus g. 10. Šioje parduotuvėje galima įsigyti prekių ne tik vienetais , bet ir užsisakyti pageidaujamus kiekius pagal užsakymą. Galima užsisakyti ir edukacinius mokymus , kaip geriau pažinti gintarą , sužinoti apie jo apdirbimo paslaptis, susipažinti ir su gintaro gydomosiomis savybėmis . Taip pat atliekamas smulkus gintaro dirbinių remontas.

Įmonė dalyvauja įvairių šalių tarptautinėse juvelyrinių dirbinių parodose .

2002 metais šios įmonės vardu iregistruota įmonė Dubajuje (JAE).

Turi verslo partnerių Latvijoje, Vokietijoje , Prancūzijoje ,Graikijoje, Turkijoje , Skandinavų šalyse , JAE bei Golfo šalyse.

Nuo 2008 m. įmonė pradėjo gaminti išskirtinius žmogaus sveikatos gerinimui skirtus produktus . Šie produktai gaminami iš natūralaus lininio audinio ir Baltijos gintaro. Tai rankų darbo siuviniai: šlepetės , pagalvėlės , pagalvių užvalkalai , elektra šildomi čiužiniai , diržai nugarai ir t.t.

2011 m. buvo pateiktas prašymas dėl šių gaminių užpatentavimo .

Buvo atliktas mokslinis tyrimas , kuris pagrindė šių produktų teigiamą poveikį žmogaus sveikatai.

2013 m. įmonei buvo išduotas išradimo patentas , patvirtinantis teigiamas gintaro savybes žmogaus organizmui.

Šiuos gaminius galima naudoti reablitacijai , fizioterapijai , profilaktiniam sveikatos gerinimui . SPA centruose ,bei gintaro terapijos kabinetuose, kuriuos įmonė taip pat įrenginėja.

Nuo 2019 m. visus gaminius įmonė siuva pati . Dabartiniu metu įmonė yra pajėgi per 30 d. pasiūti iki 3000 vnt. visų asortimento gaminių. Įmonė priima ir klijentų užsakymus siuvimui . Gali atlikti užsakymus iš užsakovo medžiagos ir iš savo audinio.

Įmonėje dirba meistrai ,kurie gerai išmano savo darbą ir turi didelę darbo patirtį tiek gintaro apdirbime ,tiek gintaro terapijos produktų gamyboje ir siuvime . Mūsų įmonė siekia , kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie gintaro teigiamas savybes žmogaus organizmui ir kad kuo daugiau žmonių galėtų tuo pasinaudoti.

Kad gintaras gali ne tik puošti žmogų ,bet ir pagerinti jo sveikatą žinojo ir mūsų protėviai .Produktai

Visi kataloge pristatyti gintaro terapijai skirti produktai yra sukurti dešimties metų laikotarpiu.
Šių patentuotų gaminių teigiamas poveikis žmogaus sveikatai yra pagrįstas ir įrodytas moksliškai.
Jie gerina kraujotaką ir padeda spręsti nemigos problemas

Susisiekite

Įmonės rekvizitai

UAB Vilnis ir Baltijos gintarai

Įmonės kodas: 152402026
PVM mokėtojo kodas: LT524020219
Adresas: Senojo Turgaus g. 10, LT-00128 Palanga


+37061550040

vilnis.palanga@gmail.com